Kategoria
  • Malarstwo
  • Rzeźba
  • Rękodzieło
  • Wszystkie
OFERTA POAUKCYJNA - AUKCJA RZEŹBY XXI wieku
01.XII.2018, godzina 17:00
W ofercie aukcyjnej prezentujemy prace artystów, którzy współpracują z nami od początku: niedościgniony w swojej fantazji Dominik Wdowski, miłośnik zapomnianych tehnik wypału ceramiki Jakub Biewald, prace subtelne, a zarazem silne w przekazie Magdaleny Karłowicz oraz Diany Grabowskiej.
XY
Tomasz Krzpiet (ur. 1986 Bychawa)
żeliwo i spaw przez środek z brązu, stal 60 x 17,5 x 17,5 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Kompozycja Abstrakcyjna nr 35
Aleksandra Koper (ur. 1982)
zaprawa cementowa, patynowana 25 x 66 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Istota
Stanisław Kośmiński (ur. 1987 Zakopane)
drewno jesionowe, miedź 46 x 25,5 x 8,5 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Głowa kamień
Barbara Białek (ur. 1992 Warszawa)
2016 ceramika wypał raku 18 x 24 x 13 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Folj
Rafał Tarnawski (ur. 1953 Wrocław)
drewno, sznur, żywica 66,5 x 36 cm sygn.: Oriraf 2018
cena wywoławcza
2 400 zł
Płaskorzeźba ceramiczna
Henryka Stronk (ur. 1961)
1997 ceramika 44,5 x 44 cm sygn.: H STRONK'97
cena wywoławcza
2 400 zł
ABRZ
Adam Bakalarz (ur. 1986 Bychawa)
brąz patynowany 41,5 x 16 x 25 cm sygn.: A. Bakalarz 2018 ABRZ 1/8
cena wywoławcza
2 400 zł
Żółta dziewczynka
Sylwester Ambroziak (ur. 1964 Łowicz)
2010 ceramika szkliwiona 33 x 11 x 7,5 cm sygn.: A. 2010
cena wywoławcza
2 400 zł
Akt leżący
Ryszard Piotrowski (ur. 1952 Warszawa)
2001 brąz, marmur 20 x 14 cm sygn.: R. Piotrowski
cena wywoławcza
2 400 zł
Obiekt
Mariusz Burdek (ur. 1985 Limanowa)
stal, blacha rdzewiona 87 x 84 x 39 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Praca z serii Bionty
Adam Cieślak (ur. 1981 Olsztyn)
2018 drewno 86,5 x 54 cm sygn.: Adam Cieślak 60/70/86
cena wywoławcza
2 400 zł
Podotyk V
Bartosz Ługowski (ur. 1995 Środa Wielkopolska)
gips 14,5 x 28,5 cm sygn.: Ługowski
cena wywoławcza
2 400 zł
Shunga Dogs Alfa - Alfa
Mariusz Dydo (ur. 1979 Tarnów)
2018 ceramika szkliwiona 35 x 26,5 x 25 cm sygn.: logotyp 5/100/2018
cena wywoławcza
2 400 zł
Scarlet Coral
Joanna Roszkowska (ur. 1968)
ceramika szkliwiona 36 x 24,5 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Głowa
2017 ceramika, farba 32 x 25,5 x 26 cm sygn.: Ambroziak 2017
cena wywoławcza
2 400 zł
Kot
Barbara Sojka Szymonowicz (ur. 1963)
brąz 21 x 25 cm sygn.: B Sojka 01/09
cena wywoławcza
2 400 zł
MR. R
Marzena Turek Gaś (ur. 1972 Białystok)
drewno 46,5 x 23 x 2 cm sygn.: MARZENA TUREK GAŚ 2006/2014 "MR.R", LITTLE & BIG
cena wywoławcza
2 400 zł
Akt
Diana Grabowska (ur. 1989 Warszawa)
żywica akrylowa, ceramika 55 x 16 x 16 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Praca z serii Obiekty
2014 metal 108 x 48,5 cm sygn.: Adam Cieślak 18A03C032014
cena wywoławcza
2 400 zł
Tors V
Igor Mikoda (ur. 1982 Lubartów)
z cyklu Dotykanie - Tors III 2017 43 x 28 cm brąz odlew II sygn.: MIKODA /2017
cena wywoławcza
2 400 zł
Forma morska
Jakub Biewald (ur. 1987 Toruń)
ceramika szkliwiona, drewno 28 x 24,5 x 11,5 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Santa Muerte
Bruno Althamer (ur. 1988 Warszawa)
ceramika, drewno, plastik 33 x 46 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Koń Kubistyczny
Roman Solski (ur 1957 Łódź)
brąz, granit 40,5 x 20 x 17 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Siedząca dziewczyna
Monika Osiecka (ur. 1965 Mediolan)
brąz patynowany, stal 12 x 8 x 13 cm 3/8 sygn.: 3/8 M
cena wywoławcza
2 400 zł
Zapomniany bohater
Dominik Wdowski (ur. 1979 Radom)
żywica akrylowa 58 x 26 cm edycja 1/7 sygn.: DW 1/7 AD2018
cena wywoławcza
2 400 zł
Kwa Kwa
Małgorzata Kot (ur. 1962)
2017 model Picasso porcelana sygn.: Mkot 12/150/2017
cena wywoławcza
2 400 zł
Wilk
Marcin Myśliwiec
2015 drewno polichromowane 63 x 43 x 29 cm sygn.: nalepka autorska z tyłu rzeźby
cena wywoławcza
2 400 zł
Wracając od Ewy
Paweł Otwinowski (ur. 1981 Braniewo)
żeliwo 12,5 x 11 x 44 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Tenentes Thesaurus
Tomasz Koclęga (ur. 1968 Zawiercie)
2018 brąz, drewno, kamień 23 x 23 x 58,5 cm sygn.: Koclęga 2018 1/6
cena wywoławcza
2 400 zł
Goryl
Jakub Niewdana
2018 seria Safari ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem 1/30 49 x 45 x 30 cm sygn.: NIEWDANA 2018
cena wywoławcza
2 400 zł
Kura
Maciej Marschall (ur. 1978 Kętrzyn)
Cykl Kury 2014 kamień, stal 25 x 33 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Frasobliwy
Marcin Grzęda (ur. 1976 Łódź)
metal, pleksi 38 x 25,5 x 17 cm
cena wywoławcza
2 400 zł
Zoja
Stanisław Wysocki (ur. 1949 Ełk)
2018 brąz 37 x 11 cm sygn.: Stan. Wys. 5/8 2018
cena wywoławcza
2 400 zł
Flisak
Michał Kubiak (ur. 1946 Bydgoszcz)
brąz patynowany i polerowany, granit 9 x 15 x 35 cm nalepka autorska na podstawie
cena wywoławcza
2 400 zł
Dopełniona
Józef Sękowski (ur. 1939 Wesoła)
2016 brąz 75 x 32,5 x 12 cm sygn.: J. Sekowski 2016
cena wywoławcza
2 400 zł
STRONA
W TWÓRCZEJ
ROZBUDOWIE
OTWARCIE
NIEBAWEM
SOPOCKI DOM AUKCYJNY BYDGOSZCZ
UL.JAGIELLOŃSKA 47
TEL. 602 593 826
Więcej informacji: bydgoszcz@sda.pl